İçerikler

Yapıkredi Worldcard Başvurusu

Türkiye’nin en çok tercih edilen ve sevilerek kullanılan kredi kartı Yapı Kredi World kart, puan, taksit imkanı ve ayrıcalıklar sunduğu World kart dünyasını keşfetmek için hemen hızlıca ve kolayca kredi kartı başvurusunda bulabilirsiniz.

 

Yapıkredi Worldcard Başvurusu

Yapı Kredi World kart dünyasında; World Üye iş yeri alanlarında gerçekleştireceğiniz harcamalarınız boyunca puan ve taksit avantajı imkanlarından her zaman yararlanabilirsiniz. World kart Mobil bankacılık üzerinden çeşitli kampanyalara katılarak, ayda 1000 TL’ye kadar varan puan ve indirim kazanabilme imkanı yakalayabilirsiniz. Mobil ödeme sistemi, QR kod yöntemi ile ödeme ve araçta ödeme işlemlerinizin tümünü hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Peşin yapılan alışverişleriniz sonradan taksitlendirebilirsiniz. Aynı zamanda taksitli gerçekleştireceğiniz alışverişlerinizde taksit ekleme imkanı yakalarsınız. Temassız kart özellikleri sayesinde, kartınızı yalnızca POS cihazına yaklaştırarak; bozuk para arayabilme para üstünü bekleme gibi sıkıntılar olmadan kolaylıkla ödeme yapabilirsiniz. Yapı Kredi World kart avantajlar dünyasına katılmak için hemen başvuru yapabilirsiniz.

 

Yapıkredi Worldcard Avantajları Nelerdir?

Yapıkredi worldcard başvuru avantajları birçok alanda çoktur. Bu avantajlar dünyasına katılmak için sadece aramanız yeterlidir. World ile anlaşmalı olan World Üye İşyeri ağında World puan ve taksit imkanlarınızdan yararlanabilirsiniz. Sizlere özel olan kampanyalardan, ayrıcalıklı ek hizmete kadar hayatlarınızı kolaylaştıran ve zenginleştiren birçok ayrıcalıklara sahip olabilirsiniz. Kazanmış olduğunuz World puanlarınız ile gönlünüzce alışveriş yapabilirsiniz. Aynı zamanda emekliliğinize her zaman katkıda bulunabilirsiniz. İsterseniz hızlı cep ile istediğiniz her an istediğiniz her yerde sadece bir SMS ile Turkcell Hazır Kart TL paketleri yükleyebilirsiniz. Aynı zamanda kartınızla taksitli nakit avansınızı kullanabilirsiniz. 5-12 ay arası sabit ve uygun faiz oranları ile çok rahat geri ödeyebilirsiniz. Üstelik de Worldcard dünyasının sunduğu ek hizmet ve ayrıcalıklar ile kendinizi her zaman özel ve güvende hissedebilirsiniz. Sizin için en uygun Worldcard’ı belirlemek için size en yakın olan şubemize uğrayabilirsiniz. Yapı kredi internet şubesine girebilir ya da müşteri iletişim merkezini her zaman arayabilirsiniz. Sevdiklerinizin ile Worldcard dünyası fırsatlarından yararlanabilmesi için ek kart başvurusunda yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir