İçerikler

Yapıkredi World Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

YapıKredi World kredi kartı başvurusu, Yapıkredi’nin özellikle son dönemlerde sunduğu kredi kartı avantajlarının ardından oldukça rekabet görmeye başladı. World Card kredi kartı, sunduğu kampanyalar dahilinde farklı birçok bankadaki kredi kartlarından daha avantajlı görünüyor. Diğer bankalara göre daha avantajlı faiz oranları ve kredi kartı sahiplerine sunulan çeşitli kampanyalar büyük bir ilgi görüyor. Bu avantajlardan faydalanmak isteyen kişiler, Yapıkredi World kredi kartı başvurusunu nasıl yapabileceklerini araştırıyorlar.

Yapıkredi kredi kartı başvurusu yapmak isteyen banka müşterileri, Yapıkredi Mobil uygulamasını veya Yapıkredi internet şubesini kullanabilirler. Eğer kişilerin bankada müşteri kaydı bulunmuyorsa ancak World kredi kartı sahibi olmak isteniyorsa Yapıkredi online world kredi kartı başvurularının ardından şubeyi ziyaret ederek gerekli detaylar konusunda yardım alabilirler. Eğer kişilerin şubeye gitme şansı bulunmuyorsa Yapıkredi müşteri temsilcisi numarası olan 444 0 444 çağrı merkezini arayarak da kredi kartı başvurusu yapılabilmekte ve başvurular takip edilebilmektedir.

Yapıkredi Mobil’den Yapıkredi World Kredi Kartı Başvurusu

Resmi uygulaması olan Yapıkredi Mobil üzerinden Yapıkredi World kredi kartı başvurusu yapmak mümkündür. Mobil cihazların işletim sistemine göre online mağazalardan indirilebilecek Yapıkredi Mobil uygulamasına aşağıdaki bağlantılar üzerinden erişebilirsiniz. Eğer Yapıkredi mobil müşterisi iseniz uygulama üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilir ve başvuru sonucunuzu görebilirsiniz. Yapıkredi World kredi kartı başvurusu adımları aşağıdaki gibidir.

  1. Öncelikle cihazınıza uygun olan uygulama mağazası üzerinden Yapıkredi Mobil’i indirin. Aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.
  2. Müşteri internet şubeciliği bilgileriniz ile uygulamaya giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra işlemler ve ardından başvurular sekmesine ulaşabilirsiniz.
  3. Başvurular sayfası üzerinde Yapıkredi kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. World kredi kartı dahil Yapıkredi’ye ait birçok kredi kartı türü bulunmaktadır.
  4. Başvurunuz başarıyla alındıysa, kısa bir süre içinde başvuru sonucunuz SMS yoluyla tarafınıza paylaşılacaktır.

Google Play Store Yapıkredi Mobil uygulamasını indirmek için tıklayın >
Apple Store Yapıkredi Mobil uygulamasını indirmek için tıklayın >

Yapıkredi World Kredi Kartı Başvurusu ve Başvuru Sonucu Öğrenme

Eğer Yapıkredi müşterisi değilseniz veya Yapıkredi Mobil’e erişebilmek için gerekli detaylara sahip değilseniz müşteri temsilcisini arayarak, internet şubesi üzerinden veya Yapıkredi şubelerinden kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Yapıkredi müşteri hizmetleri telefon numarası 444 0 444 şeklindedir. Müşteri hizmetlerini aradığınızda telesekreter başvurunuz için yönlendirme yapacaktır. Müşteri temsilcisine ulaştıktan sonra kolaylıkla kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bunun dışında aşağıdaki Yapıkredi World kredi kartı başvurusu ekranını ziyaret ederek veya Yapıkredi şubelerine uğrayarak başvurunuz için yardım almanız mümkündür. Kredi kartı başvurusu yapmak isteyen kişiler öncelikle Yapıkredi şubelerini ziyaret ederek bir müşteri hesabı açabilirler. Ardından ister şubede, ister Yapıkredi Mobil üzerinde kredi kartı başvurusu yapmak mümkün hale gelir. Yapıkredi İnternet Şubesi World kredi kartı başvuru ekranına aşağıdaki bağlantıdan ulaşılabilir.

Yapıkredi İnternet Şubesi World kredi kartı başvurusu için tıklayın >

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir