İçerikler

YapıKredi Bankası Emekli Promosyon Ödemeleri – 10000 TL Promosyon Alabilirsiniz

Yapıkredi Bankası Emekli Promosyon ödemesi ne kadar? Emekli Maaşımı Yapıkredi Bankasına Nasıl Taşırım? Yapıkredi bankası Emekli Promosyon koşulları nelerdir? Sizlere bu yazımızda Yapıkredi Bankası Emekli Promosyonu hakkında bilgiler sunacağız…

Yapıkredi bankası geniş Şube ve ATM ağına sahip ülkemizde özel bankacılık alanında faaliyet gösteren ve çok tercih edilen bankalar arasındadır. Son dönemde Emekli Maaşı alan vatandaşlarımızı kendi bankalarına çekmek için birçok banka peş peşe promosyon haberleri duyururken, Yapıkredi bankası da bu alanda açıklamış olduğu kampanya ile Emekli müşterilerine en yüksek teklifleri duyurmuş oldu.

 

Yapıkredi Bankası Emekli Promosyon ödemesi ne kadar?

Yapıkredi bankası duyurduğu kampanya haberleri ile bir anda emeklilerin ilgi odağına haline geldi. Kampanyada yer alan bilgileri sizler için derledik. İşte detaylar…

Yapıkredi bankası emekli promosyonu olarak sözleşme yapan müşterilerine ilk etapta nakit 7000 TL ödeyeceğini, otomatik fatura talimatı vermesi durumunda ise 200 TL ödeme yapacağını duyururken kredi kartı kullanan müşterilerine de 300 TL ödeme yapacağını bildirdi. Bu sayede Yapıkredi müşteri olan SGK ve Bağkur emeklileri tek seferde 7500 TL nakit promosyon alabilecek.

Yapıkredi bankasının duyurduğu kampanya bu kadar ile sınırlıda kalmadı. Müşterilerine “Emekli yakınını getir” diyerek her referans olunan emekli yakını için 250 TL ve toplamda 2500 TL ek ödeme yapacağını duyuran banka, Emekli Maaşı promosyon limitini de 10.000 TL olarak güncellemiş oldu.

Emekli Maaşımı Yapıkredi Bankasına Nasıl Taşırım?

Yapıkredi bankası sizler için kolaylıklar sunmaya devam ediyor. Öncelikle mevcut emekli maaşı aldığınız banka ile promosyon sözleşmesini fes etmeniz ve iade etmeniz gereken tutarı ödemeniz gerekmektedir. Akabinde yapılacak olan işlem ise bir yapıkredi hesabı açmak. Yapıkredi hesabınızı isterseniz şubelerden, isterseniz de Mobil bankacılık üzerinden açabilirsiniz. Daha sonra ister şubeden isterseniz de E devlet aracılı ile anında maaşınızı taşıyarak YapıKredi Bankasından Emekli Promosyon ücretinizi alabilirsiniz.

Yapıkredi Bankası Emekli Promosyon koşulları nelerdir?

Yapıkredi bankası Emekli Promosyon ödemeleri ile ilgili açıklamış olduğu kampanyada bazı detaylara da yer verdi, bu detaylar arasında emekli maaşını taşıyacak müşterilerin hangi koşulları taşıması gerektiği de yer alıyor. Emekli maaşını taşıyacak müşterilerin öncelikle 3 yıllık bir sözleşme imzalaması gerekmektedir. Maaşınızı 3 yıl boyunca Yapıkredi bankasından alacağınızı kabul etmeniz koşulunda aylık net gelir 1.499 TL’ye kadarsa 4.600 TL; 1.500 TL-2.499 TL arasındaysa 5.750 TL; 2.500 TL’nin üzerindeyse 7.000 TL nakit promosyon ödemesi gerçekleştirilecektir. Sizde hemen Yapıkredi bankasına maaşınızı taşıyarak promosyonu alabilirsiniz. Diğer bankalara ait promosyon haberlerini okumak için Promosyon Haberleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir