İçerikler

Vakıfbank Sky Limit Nedir? Sky Limit Başvurusu Nasıl Yapılır? Sky Limit Nasıl Kullanılır?

Vakıfbank Sky Limit, birçok bankanın farklı isimlerle kullanıcılarına sunduğu Hazır Limit ya da hazır kredi anlamını taşımaktadır. Vakıfbank’ın kullanıcılarına sunduğu bu limit ile tüm bilgileri sizler için kaleme aldık…

Vakıfbank Sky Limit Nedir?

Vakıfbank Sky Limit, banka müşterilerine tanımlanan ve anında kullanabilecekleri tüm kredi miktarlarını tek ekranda gösteren bir hazır kredi servisidir. Dijital bankacılık sisteminde ön plana çıkmayı hedefleyen banka, Sky limit ile değerli gördüğü müşterilerine şubesiz işlemi vaat etmektedir. Müşteri özelinde belirlenen limit, yine müşterinin isteği doğrultusunda kullandırılmaktadır. Belinen limit ile Kredili mevduat hesabı açabilir veya limit arttırabilir, Kredi kartı limitinizi arttırabilir yada ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz.

Vakıfbank Sky Limit Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıfbank Sky Limit başvuruları banka şubelerinden yapılabildiği gibi, Vakıfbank internet bankacılığı aracılığı ile de yapılabilmektedir. Vakıfbank Sky Limit Başvurusu yapmak için Buraya tıklayabilirsiniz. Vakıfbank Sky Limit başvurusu yapmadan önce mutlaka Findeks Kredi Puanı sorgulaması yapmalı ve 1500 ve üzeri puana sahip olduğunuzu görmeniz gerekmektedir. Aksi durumda Sky limit başvurusunun olumsuz sonuçlanabilmektedir.

Vakıfbank Sky Limit Nasıl Kullanılır?

Vakıfbank Sky Limit başvurularının ardından olumlu sonuçlanması durumunda Mobil bankacılık ve İnternet bankacılığı üzerinden anında kullanabilirsiniz. Sky Limit kullanımı için Başvurular-Sky Limit işlemleri menusunu takip ederek kredi kullanımı gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda Şubeler aracılığı ile de bu hazır kredi limitini kullanabilirsiniz.

1 yorum

  1. Çok faydalı oldu teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir