İçerikler

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıfbank Kredi Kartı Başvuruları ile ilgili yeni kampanyasını duyurdu. World Card olarak bilinen Vakıfbank kredi kartı, yüksek limit ve puan kampanyaları ile de müşterilerini memnun ediyor. Peki Vakıfbank Kredi Kartı başvurusu Nasıl Yapılır? Sizler için merak edilen bu soruyu ayrıntılı olarak anlatacağız.

Vakıfbank World Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıfbank Kredi kartı başvurusu öncelikli olarak internet bankacılığından, eğer banka müşterisiyseniz Mobil bankacılık üzerinden, 444 0 724 numaralı telefon bankacılığı üzerinden veya banka şubelerinden yapılabilmektedir.

Vakıfbank Mobil ile Kredi Kartı Başvurusu

İnternet Bankacılığı üzerinden Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu yapmak için öncelikle Vakıfbank Resmi Web Sitesine girmeniz gerekmektedir. Web sitesi üzerinde yer alan Bireysel – Kartlar – Kredi kartları sekmelerini takip ederek başvuru formuna ulaşabilirsiniz. (Buradan Ulaşabilirsiniz.) Başvuru formunda bulunan bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra onaylanan kredi kartınızı anında kullanabilir, en yakın şubeden kredi kartınızı teslim alabilirsiniz. Ayrıca Vakıfbank başvuru esnasında belirttiğiniz adresinize kurye aracılığı ile de kredi kartı gönderimi yapmaktadır.

Vakıfbank İnternet Bankacılığı İle Kredi Kartı Başvurusu

Mobil Bankacılık aracılığı ile kredi kartı başvurusu yapmak için öncelikle bir Vakıfbank hesabına sahip olmanız gerekmektedir. Vakıfbank müşteri bilgileriniz ile girdiğiniz ekranda size özel tanımlanmış kampanyaları görebilir ya da Kredi Kartları menusu altından başvuru adımlarını takip edebilirsiniz. Kredi kartınızın onaylanması durumunda belirlenen limit dahilinde anında kullanabilirsiniz. Kredi kartınızın adresinize gönderilmesi ile birlikte fiziki kartınız ile de her post cihazında işlem yapabilirsiniz.

Vakıfbank Şubelerinden Kredi Kartı Başvurusu

Vakıfbank Kredi kartına Şubeler aracılığı ile başvuru yapılabilmektedir. Şubelerden yapılacak başvurular için banka personelleri ile görüşme yapmadan önce mutlaka kimlik belgenizi ve gelir belgenizi ibraz etmeniz gerekmektedir. Şubeden yapılacak bireysel başvurularda, banka yetkililerinin işlemleri sonrasında anında onaylanan kredi kartı, yine şube yetkililerince sizlere teslim edilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vakıfbank Telefon Bankacılığı ile Kredi Kartı Başvurusu

Vakıfbank kredi kartına sahip olmak için telefon bankacılığı üzerinden de kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Kredi kartı başvurularınızı Vakıfbank’a ait  444 0 724 numaralı hat üzerinden 7 gün 24 saat boyunca ücretsiz olarak tamamlayabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir