İçerikler

Vakıfbank Konut Kredisi Başvuruları

Vakıfbank konut kredisi başvurusu için Vakıfbank müşteri temsilcileri her zaman yardımcı olacaktır. Aralarında birer tane boşluk bırakarak KONUT, T.C. Kimlik No., Aylık Gelir yazarak 5724’e kolayca SMS gönderebilirsiniz.

Vakıfbank Konut Kredisi Faiz Oranları

Vakıfbank konut kredisi uygun faiz oranları ile 120 aya vade imkanı sayesinde eşsiz bir imkan sağlamaktadır. Konut kredisi ihtiyacı olan yeni bir konut alacak olan bireyler bu imkandan yararlanabilir. Vakıfbank konut kredisi faiz oranları kredi limitiniz 10.000- 1.000.000 arasında ise %1,29 ancak 1.000.001 ile 1.500.000 arasında ise 1,34 oranına sahip olmaktadır. Kredi tahsis ücreti ise kredi tutarı üstünden %0,5 oranında alınmaktadır.

 

Vakıfbank Konut Kredisi Limitleri Ne Kadar?

Vakıfbank konut kredisi 1.500.000 TL limitlerine kadar ulaşmaktadır. 100.000 TL ve civarında kredi için alınacak ücret; kredi tutarı üstünden %0,5 kredi tahsis ücretleri ve 1.900 TL ekspertiz avans ücretleri olarak alınarak gerçekleşen fatura bedeli kadar tahsilat yapılacaktır. Aylık ve yıllık olarak toplam maliyet oranına kredi için tahsil edilen kredi tahsis ücretleri, ekspertiz ücretleri, faiz ve vergi dahil olmaktadır. Konut Sigortaları, DASK prim tutarları konutun lokasyonları ve m²’si gibi bazı kriterlere göre değişiklik göstermekte olup, Konut Sigortası, DASK ve Kredili Hayat Sigorta maliyet hesaplamasına dahil edilmez. Toplam maliyet oranı örnek vade ve örnek tutarlar üzerinden hesaplanır.

 

Yeni Konut Finansman Kredisi Nedir?

Yeni konut finansmanları, konut sahibi olmak isteyen bireylere konutlar üzerinden tesis edilecek ipotek karşılığında uzun vadede konut kredileri kullanılmasına dayanan ve tüketicinin konut edinmesini kolaylaştıran bir finansman yöntemi olarak tanımlanabilir.

 

Vakıfbank Kredisi Başvuruları Nereden Yapılır?

Vakıfbank kredi başvuru süreci oldukça basit ve pratik aşamalardan oluşur. Aralarında sadece birer boşluk bırakıp önce KREDI, T.C. Kimlik numarası, Doğum Tarihi (gün ay yıl) Aylık Gelirinizi yazarak 5724’e çok kolay SMS gönderebilirsiniz. Böylece başvuru yapmış sayılırsınız. Aynı zamanda banka müşteri hizmetlerini arayarak da çok kolay başvuru yapabilirsiniz. Bunun için banka müşteri hizmetlerini aramak yeterlidir. Size en yakın şubeye giderekte başvuru yapabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir