İçerikler

Vakıfbank Konut Kredisi Başvuruları ve Faiz Oranları

Vakıfbank Konut Kredisi Başvuruları ve Faiz Oranları

Vakıfbank konut kredisi, sunulan avantajlı faiz oranları dolayısıyla son zamanlarda büyük ilgi görmeye başladı. Yeni bir ev sahibi olmak isteyen veya evini değiştirmek isteyen kişiler konut kredilerine başvurarak tapularını elde edebiliyorlar. Bankaların sunduğu konut kredisi üzerinde değişen oranlarda faizler bulunuyor.

Vakıfbank konut kredisi, ev sahibi olmak üzere kredi alacak kişiler için diğerlerine göre biraz daha avantajlı görünüyor. Vakıfbank konut kredisine başvurular şubelerden, mobil bankacılıktan veya Vakıfbank internet şubesi üzerinden yapılabiliyor. Vakıfbank’ın sunduğu konut kredilerinde faiz oranları, Vakıfbank internet sitesindeki hesaplama aracından bakıldığı zaman 1,29 şeklinde belirtilmiştir. Kişiler başvuru yapabilmek için aşağıdaki adımları takip edebilir ve Vakıfbank internet sitesi üzerinden konut kredisi hesaplama aracını kullanabilirler. Böylelikle almak istedikleri kredi miktarına, vadelere ve mevcut faiz oranına göre toplam kredi tutarını görüntüleyebilirler.

Vakıfbank Konut Kredisi Faiz Oranları Ne Kadar?

Vakıfbank konut kredisi faiz oranları, bankaya ait online kredi hesaplama araçlarında 2022 yılı için 1,29 olarak görülmektedir. Faiz oranları bankadan bankaya ve miktara göre değişiklik gösterebilir. Vakıfbank’a ait konut kredisi hesaplama aracı üzerinden başvuracağınız konut kredisi miktarına ve ödeme vadesine göre faiz oranıyla birlikte toplam tutarı inceleyebilirsiniz.

Aşağıdaki “Vakıfbank Konut Kredisi Hesaplama” sayfası üzerinde almak istediğiniz kredi miktarı ve kaç aylık vadede ödeme yapacağınız gibi bilgilere göre Vakıfbank konut kredisi faiz oranlarını görebilir ve Vakıfbank konut kredisi hesaplama işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıfbank Konut Kredisi Hesaplamak İçin Tıklayın >

Vakıfbank Konut Kredisi Başvuruları Nasıl Yapılır?

Vakıfbank konut kredisi başvurularınızı yapabilmek için bankaya ait şubeleri ziyaret edebilirsiniz. Şubeye gitmeden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız Vakıfbank Mobil uygulaması üzerindeki “Kredi” alanından gerekli incelemeleri yapabilir ve başvurunuzu oluşturabilirsiniz. Bunun yanı sıra internet şubesi üzerinden de Vakıfbank konut kredisi başvuruları yapılabilmektedir. İnternet şubeciliği ile Vakıfbank konut kredisi başvurusu yapmak için şu adımları takip edebilirsiniz;

  1. Öncelikle Vakıfbank Mobil uygulamasını indirin veya Vakıfbank resmi internet sitesine giriş yapın. Aşağıdaki bağlantılardan birini seçerek işlem sağlayabilirsiniz.
  1. Mobil bankacılık ve İnternet Şubesi üzerinde Vakıfbank kredi başvuruları “Kredi” sekmesi üzerinden yapılmaktadır. İşlemler alanında, kredi sekmesini bulun.
  2. Bu alanda kredi türü seçebileceğiniz bir ekran açılmaktadır. Konut kredisi seçimi yaparak ihtiyaç duyduğunuz miktarın hesabına göre kredi başvurusu hesaplayabilir ve işleme onay vererek başvurunuzu bankaya iletebilirsiniz.
  3. Konut krediniz onaylandığı takdirde şubeye başvurmanız istenecektir. Vakıfbank şubelerini ziyaret ederek onaylı konut krediniz hakkında bilgi alabilir ve gerekli işlemleri şube üzerinden başlatabilirsiniz.

Konut kredisi başvurusu yapmadan önce ödeme yapacağınız vade sayısına göre toplam ödeyeceğiniz miktarı hesaplamak isterseniz, yukarıdaki “Vakıfbank Konut Kredisi Hesaplama” bağlantısını kullanabilir ve Vakıfbank’a ait resmi internet sitesi üzerinden belirli faiz oranlarıyla hesaplama işlemi yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir