İçerikler

VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ

VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ NASIL KULLANILIR? VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARI NEDİR? VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ LİMİTİ NE KADAR? TÜM SORULARINIZA BU YAZIMIZDA YER VERDİK. İŞTE VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ İLE İLGİLİ BİLMENİZ GEREKENLER…

Vakıfbank uzun yıllardır ülkemizde faaliyet gösteren köklü bankalar arasındadır. Devlet bankası olarak bilinen banka Türkiye’nin birçok il ve ilçesinde bulunan Şube ve ATM’leri ile büyük bir müşteri kitlesine hitap etmektedir. Özellikle Kamu Sektörü çalışanları üzerinde büyük bir portföye sahip banka ihtiyaç kredileri olarak da ülke vatandaşlarına hizmet vermektedir. Kamu çalışanı maaş müşterilerinin çok olması sebebi ile banka politikaları genellikle bu yönde hazırlanmış ve faiz oranları da uygun tutulmaya çalışılmıştır.

VAKIFBANK “ Bireysel İhtiyaç kredileri” alanında da oldukça geniş kapsamlı hizmetler sunmaktadır. Bireysel İhtiyaç Kredisi faiz oranlarını da Özel bankacılık sistemine göre uygun tutan banka Aylık %1.91 faiz oranı uygularken Müşterilerin KKB notlarına göre de bu oranda değişiklik yapabilmektedir.

VAKIFBANK Bireysel İhtiyaç Kredisine başvuru da bulunmak isteyen banka müşterileri öncelikli olarak banka şubelerinden, Mobil ve İnternet bankacılığı ve VAKIFBANK ATM’leri üzerinden hızlıca başvurabilirler.

VAKIFBANK Bireysel İhtiyaç Kredilerine mobilden başvuruda bulunacak banka müşterileri ilk etapta 100.000 TL limitle başvuruda bulunabilir, onaylanan kredilerini anında kullanabilirler.

Vakıfbank mevcut müşterileri Mobil Bankacılık üzerinde yer alan “HAZIR KREDİ” sekmesi ile kendilerine tanımlanmış kredi limitlerine de ulaşabilirler.

Örnek bir başvuruyu siz değerli okuyucularımızla paylaşmak gerekirse;

VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ faiz oranları ve aylık taksit tutarı ile toplam ödeme miktarı tabloda görülmektedir.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir