İçerikler
Teb Bankası Emekli Promosyonu
TEB bankası emekli promosyony

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) Emekli Promosyonu

TEB bankası emekli promosyonu hakkında detaylı bilgi için banka müşteri temsilcileri kusursuz bir hizmet sağlamaktadır. TEB Türkiye ekonomi bankası emekli promosyonu hakkında bilgi sahibi olmak ve sorularınıza cevap bulmak için yazının devamını okuyabilirsiniz.

TEB-Türkiye Ekonomi Bankası Emekli Promosyonu Ne Kadar?

Türkiye Ekonomi Bankası olarak emekli promosyonu tam olarak 8.000 TL ye varan promosyonla siz tüm emeklilerini bekliyor. Emeklilerimize 8.000 TL’ye varan promosyonla ve emekli tanıdıklarını TEB’e Türkiye Ekonomi Bankasına davet eden tüm müşterilerimize emekli maaşlarını TEB’e taşıyan her yakını için 250 TL ve toplamda 500 TL’ye varan nakit ödül fırsatı sunuyor.Emekli maaşlarını TEB’ bankasına taşıyarak 36 ay boyunca Türkiye Ekonomi  Bankamızdan almayı taahhüt ederek ve Bankamızda en az 2 adet Otomatik Fatura Ödeme Talimatı bulunduran tüm emekli maaşlı müşterilerimiz 8.000 TL’ye varan güzel promosyon kazanıyor. Ayrıca kampanyamız 01.09.2022 tarihi itibarı ile yeni edinilen emekli maaş müşterilerini kapsamaktadır. Ayrıca müşterilerimizin maaş transferleri gerçekleştiği andan itibaren  maaş tutarına bağlı olarak belirtilen promosyonlar dahilinde  ödemeler yapılmaktadır.

 

Türkiye Ekonomi Bankasından Emekli Promosyonunu Nasıl Alabilirim?

Emekli olup da maaşlarını( TEB) Türkiye Ekonomi Bankasına taşımak İsteyen tüm emeklilerimiz

TEB Şubelerine kolayca başvurabilir. Aynı zamanda kendinize en yakın TEB Şubelerine T.C nüfus cüzdanınız ile gelerek emekli maaşınızı kolayca TEB’e taşıyabilir ve promosyonlarınızı böylelikle kolayca alabilirsiniz. Hatta ve hatta CEPTETEB Mobil internet sitesinden de başvurabilirsiniz. Bunun içinde Bankamız müşterisi olup emekli maaşlarınızı farklı bir bankadan yahut PTT aracılığı sayesinde alıyorsanız ve maaşınız ile hiçbir bloke yok ise şubeye gelmenize gerek kalmadan da online şekilde internet bankacılığıyla da CEPTETEB Mobil ile maaşınızı kolayca TEB’e taşıyıp alabilirsiniz.

 

Emekli Maaşımı Türkiye Ekonomi Bankasına Nasıl Taşırım?

  • CEPTETEB Mobil ile Türkiye Cumhuriyeti numarası parola ve şifre adımları ile giriş yapılır. Ardından karşınıza çıkan Ana ekranda Ödemeler menüsü kısmına tıklama yapın.
  • Sırayla devlet ödemesi -Emekli Aylık İşlemleri-Emekli Maaşını Taşıma menüsü sırası ile tıklayarak ilerleme yapın.
  • Emekli Maaş Taşıma ekranına geldiğinizde “Emekli Maaş Şubesi” ve “Emekli Maaş Türü” seçimini yapın.
  • Emekli Maaş Taahhütnamesi okunup onayın.
  • Ek promosyondan yararlanılmak isteniyorsanız Ek Promosyon Taahhütnamesi okunup onaylayıp devam butonu ile ilerleyebilirsiniz. Yine son olarak son onay ekranına geldikten sonra girilen bilgiler kontrol edilir ve işleminiz onaylanır. Ayrıca yine TEB’e Türkiye Ekonomi Bankasının şubelerine giderek başvuru yapıp taşıyabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir