İçerikler

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ NASIL KULLANILIR? QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARI NEDİR? QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ LİMİTİ NE KADAR? TÜM SORULARINIZA BU YAZIMIZDA YER VERDİK. İŞTE QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ İLE İLGİLİ BİLMENİZ GEREKENLER…

QNB Finansbank uzun yıllardır ülkemizde faaliyet gösteren köklü bankalar arasındadır. Ülkemizde yer alan özel bankalar arasında en büyük sermaye alt yapısına sahip banka Türkiye’nin birçok il ve ilçesinde bulunan Şube ve ATM’leri ile büyük bir müşteri kitlesine hitap etmektedir. Özel Sektör alanında birçok firmanın tercih ettiği QNB Finansbank

QNB FİNANSBANK “Bireysel İhtiyaç kredileri” alanında da oldukça geniş kapsamlı hizmetler sunmaktadır. Bireysel İhtiyaç Kredisi faiz oranlarını da Özel bankacılık sistemine göre uygun tutan banka Aylık %1.74 faiz oranı uygularken Müşterilerin KKB notlarına göre de bu oranda değişiklik yapabilmektedir.

            QNB FİNANSBANK Bireysel İhtiyaç Kredisine başvuru da bulunmak isteyen banka müşterileri öncelikli olarak banka şubelerinden, Mobil ve İnternet bankacılığı ve QNB FİNANSBANK ATM’leri üzerinden hızlıca başvurabilirler.

QNB FİNANSBANK Bireysel İhtiyaç Kredilerine mobilden başvuruda bulunacak banka müşterileri ilk etapta 150.000 TL limitle başvuruda bulunabilir, onaylanan kredilerini anında kullanabilirler.

QNB Finansbank mevcut müşterileri Mobil Bankacılık üzerinde yer alan “HAZIR KREDİ” sekmesi ile kendilerine tanımlanmış kredi limitlerine de ulaşabilirler.

Örnek bir başvuruyu siz değerli okuyucularımızla paylaşmak gerekirse;

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ faiz oranları ve aylık taksit tutarı ile toplam ödeme miktarı tabloda görülmektedir.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir