İçerikler

Paycell Uygulamasını Denediniz mi? Türkcell Paycell ile Avantajlı Dünyaya Adım Atın!

Paycell Uygulamasını Denediniz mi? Türkcell Paycell ile Avantajlı Dünyaya Adım Atın!

Alışveriş, fatura ödeme, 7/24 para transferi, QR ile temassız ödeme işlemleri de en kolay hizmeti sunmaktayız. Günlük nakit ihyacınızı ödemelerinizi tek bir uygulama üzerinden güvenle ve kolaylıkla yapabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz her an size özel tanımlanmış limitinizi tüm alışveriş harcamalarınızda kullanabilirsiniz. Hazır limitinizi ile yapacağınız tüm işlemler Turkcell faturanıza yansıtarak yapabilirsiniz. Paycell Kart ile alışveriş yapabilir ve puan toplayabilirsiniz. Toplanan bu puanlar ile anlaşmalı markalarda indirim olarak kullana bilirsiniz.

Paycell Hesabı Nasıl açılır?

Ön ödemeli Paycell hesabı kullanmak için yaş sınırı yoktur. Başvuru yapmadan ve beklemeden operatör bağımsız herkes kullanabilir. Paycell’ in avantajlı dünyasına kaydolmak için cep telefonu numarası ve güncel e-posta adresi girmeniz yeterli.  Telefon numaranız ile anında aktive edebilir ve İçine para yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Paycell kartınız Turkcell Mağazaları, D&R Mağazaları, PTT şubelerinden, CarrefourSA mağazalarından, ŞOK marketlerden ve online satış sitelerinden satın alabilirsiniz. Paycell uygulamasından da sanal kart oluşturabilirsiniz.

Paycell Hazır Limit Nedir?

Paycell‘in sunmakta olduğu Paycell Hazır Limit özelliği sayesinde kullanıcılar kendilerine özel olarak belirlenmiş olan limitlerini sanal veya fiziksel kartlarına aktarabiliyor ve çekebiliyor. Paycell kullanıcılarına aktardıkları bu limitler sayesinde, yaptıkları harcamaları oldukça kolay olarak gerçekleştirebiliyor. Bunların dışında da Paycell kullanıcıları aktardıkları limitleri kolayca nakit para olarak çekebiliyor. Paycell Hazır Limit özelliğini kullanan tüm kullanıcılar, bu özellik dahilinde gerçekleştirilen tüm kampanyalara katılarak ödüller kazanabilirler. Paycell Kart ile puan toplaya bilir ve toplanılan puanları indirim olarak kullanıla bilir.

Paycell Mobil Ödeme Limitleri Ne kadar?

Paycell kullanıcılarına ilk olarak 750 TL limit tanımaktadır. Tanımlanan bu limit telefon numaranız ile kullanabileceğiniz Paycell limitidir. Paycell hazır limit ile yapılan tüm harcamaların tutarları faturaya eklenir. Paycell hazır limitinizi yükseltmek istiyorsanız işlem için onay yapmanız gerekmektedir. Limit arttırma işlemlerini Turkcell şubelerine giderek yapabilirsiniz Turkcell bayi görevlisine kimlik ve adres teyidinde bulunmanız gerekmektedir. İşlemin onaylanması 3 günü bulabiliyor, onaylandığı zaman SMS ile bildirilmektedir. Hatalı işlem veya eksik bilgi sunan kişilerin teyit süreci onaylanmaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir