İçerikler

Oldubil Hesabı Nasıl Açılır? Oldubil Hazır Limit Kullanma

Oldubil; Dijital bankacılık sektöründe faaliyet yürüten ve her geçen gün müşteri ağını büyüten bir markadır. Oldubil aslında bir dijital cüzdan olarak da tanımlanabilir. Banka alt yapısı bulunmayan ancak bir bankada bulunan tüm özelliklere sahip olan platform, Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası denetiminde kurulmuş, BDDK alt yapısı ile hizmet vermektedir. Ayrıca KGM ( Kart Güvenliği Merkezi) sistemine de kayıt olan firma dijital bankacılığın yanında fiziksel kart imkanı da sağlamaktadır. Oldubil aslında birçoğumuzun adını duyduğu Limak Holding bünyesinde kurulmuştur.

Oldubil platformunu kullanarak birçok avantajdan faydalanabileceği gibi, Geri ödeme (para iadesi) kampanyaları ile indirimli alışverişlerde yapılabilmektedir. Şimdi sizlere Oldubil ile alakalı merak ettiklerinizi açıklayacağız;

 

Oldubil Hesabı Nasıl Açılır?

Oldubil hesabı dijital bir platform olduğu için sadece Mobil uygulama üzerinden açılabilmektedir. Oldubil uygulamasını App Store veya Google Play marketi üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Kişisel kimlik bilgilerinizi doldurarak anında üye olabilir, işlemlerinizi kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Oldubil ilk hesap açılışında sizden sadece mobil onay istemektedir.

Oldubil Kimlik Doğrulama Nasıl Yapılır?

Oldubil hesabınızı açtıktan sonra sınırsız işlem limiti kazanabilmek için Kimlik doğrulama işlemi yapmanız gerekmektedir. Bu işlemi Uygulama üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. İşlemi yapmak için TC kimlik kartınız ile yüzünüz görünecek şekilde selfi çekmeniz ve sisteme yüklemeniz gerekmektedir. Kişisel bilgileriniz sadece firmada saklanmaktadır. Herhangi bir hukuki süreç için mahkemelere ibraz edilebilmektedir.

Oldubil Hazır Limit Başvurusu Nasıl Yapılır?

Oldubil uygulamasının en çok tercih edilme sebeplerinden biri de hazır limit kullanımıdır. Fatura ödemelerinde kullanabileceğiniz hazır limit işlemleri yine Oldubil uygulaması üzerinden yapılmaktadır. Hazır limit başvuruları için öncelikle kimliğinizin doğrulanmış olması gerekmektedir. Uygulama üzerinden Hazır limit sekmesine tıklamanız başvuru için yeterli olacaktır.

Oldubil Fatura Ödeme Nasıl Yapılır?

Oldubil birçok platformda ödeme kolaylığı sağlamaktadır. Fatura ödemeleri konusunda da avantajlar sunan uygulama, Hazır limit ile de ödeme yapmaya izin vermektedir. Ayrıca Oldubil Hazır Limit ile Taksitli Fatura Ödeme kolaylığı da sunmaktadır.

Oldubil ile Harcadıkça Kazan Kampanyası

Oldubil kullanıcılarına Cashback hizmeti de sunmaktadır. Günümüzde geri ödeme olarak da bilinen hizmet sayesinde yaptığınız alışverişlerin bir kısmını iade alabilirsiniz. Birçok öncü marka ile anlaşması olan oldubil bu özelliği sayesinde doğal yoldan indirim kazanmanıza imkan sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir