İçerikler

Kamu Bankaları Emekli Promosyonları Ne Kadar?

Emekli promosyonları son dönemlerde herkesin merak ettiği ve konular arasında. Özellikle Emekli promosyonlarında akıl almaz fiyat artışları mevcutta emekli olan vatandaşların ve hali hazırda emekli olmak için gün sayanların sosyal medya ve internet sayfalarında sıkça bu haberleri aradığı da bilinmektedir.

Kredilerim.Com Haber sitesi olarak sizler için tüm kamu banklarını araştırdık ve Emekli Maaşı Promosyon Miktarlarını bu haberimizde derledik.

Emekli Maaşı Promosyon miktarları genellikle alınan maaş oranına göre ve finansal çalışmalara göre değişiklik göstermektedir. Ancak devlet otoriteleri tarafından belirlenen en düşük emekli maaşı günümüz itibari ile 3500 TL olduğu değerlendirildiğinde vatandaşların en düşük alacağı emekli promosyonları da belirlenmiş oldu.

İşte Kamu Bankalarının müşterilerine verdiği Emekli Maaşı Promosyon Rakamlar;

Ziraat Bankası Emekli Maaşı Promosyonu

Ziraat bankası kamu bankaları arasında en çok Emekli Maaşı alan müşteriye sahip bankadır. Bu sebeple emekliler tarafından sıklıkla Ziraat bankası emekli maaşı promosyonu merak edilmektedir. Hal böyle olunca ziraat bankası resmi internet sayfasından ve sosyal medya hesaplarından promosyon haberlerini paylaştı. Ziraat bankası paylaştığı haberde; SSK ve Emekli sandığı tarafından emekli olan ve ziraat bankasından maaş almak isteyen müşterilerine; 1.500 TL altında emekli aylığı alanlara 500,00 TL, 1.500 TL ila 2.500 TL arasında emekli aylığı alanlara 625,00 TL, 2.500 TL ve üzerinde emekli aylığı alanlara 750,00 TL tutarında olmak üzere peşin promosyon ödemesi yapacağını bildirdi. Emekliler tarafından pek memnun olunmadığı ancak ziraat bankasını tercih eden emekli vatandaşların sözleşmelerini yenilediği de gelen haberler arasında. 30 Eylül tarihi itibari ile yukarıda yazılı fiyatlar üzerinden Emekli maaşı promosyon sözleşmesi yapılabilmektedir.

Vakıfbank Emekli Maaşı Promosyonu

Vakıfbank büyük oranda kamu iştiraki olan ve kamu çalışanlarına özel kampanyalar ile adını duyuran, ülke genelinde birçok il ve ilçede şubesi bulunan bankalar arasındadır. Vakıfbank aynı zamanda Emekli vatandaşlar tarafından da tercih edilmektedir. Özellikle Emekli Sandığından emekli olan vatandaşların tercih ettiği banka, diğer kamu bankaları gibi promosyon haberlerini hızlıca duyurarak promosyon yarışına dahil oldu. Peki Vakıfbank emekli müşterileri için en kadar promosyon miktarı belirledi?

Vakıfbank tercih ederek 3 yıl emekli maaşı alacağını taahhüt eden vatandaşlar peşin olarak 1.500 TL altında emekli aylığı alanlara 500,00 TL, 1.500 TL ila 2.500 TL arasında emekli aylığı alanlara 625,00 TL, 2.500 TL ve üzerinde emekli aylığı alanlara 750,00 TL tutarında olmak üzere peşin promosyon ödemesi yapacağını bildirdi. 1.500 TL altında emekli aylığı alanlara 500,00 TL, 1.500 TL ila 2.500 TL arasında emekli aylığı alanlara 625,00 TL, 2.500 TL ve üzerinde emekli aylığı alanlara 750,00 TL tutarında olmak üzere peşin promosyon ödemesi alabilecekler.

Halkbank Emekli Maaşı Promosyonu

Kamu bankaları arasında en köklü ve işlem hacmine sahip bankalardan biride Halkbank. Bankanın daha çok KOBİ müşterilerine hizmet verdiği bilinse de hatırı sayılır derecede emekli maaşı alan müşterisi de bulunmaktadır. Emekli vatandaşların talebi doğrultusunda diğer kamu bankaları gibi promosyon ödemesi yapacağını bildirdi. Özel bankalara nazaran daha düşük miktarlar ödeyen banka emekli maaşı alan müşterileri için peşin olarak 1.500 TL altında emekli aylığı alanlara 500,00 TL, 1.500 TL ila 2.500 TL arasında emekli aylığı alanlara 625,00 TL, 2.500 TL ve üzerinde emekli aylığı alanlara 750,00 TL tutarında olmak üzere peşin promosyon ödemesi yapacağını bildirdi. 1.500 TL altında emekli aylığı alanlara 500,00 TL, 1.500 TL ila 2.500 TL arasında emekli aylığı alanlara 625,00 TL, 2.500 TL ve üzerinde emekli aylığı alanlara 750,00 TL tutarında promosyon ödemesi yapacağını bildirdi.

Daha geniş emekli maaşı haberleri için sayfamızı ve sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir