İçerikler

İş Bankası Maximum Kart Başvurusu

Alışverişlerinizden Maxi Puanlarınızı kazandıran ve alışverişlerinizi taksitlendirerek kolay bir şekilde ödemenizi sağlayan İş Bankası Maximum Kart için çok kolay bir şekilde başvuru yapabilirsiniz.

İş Bankası Maximum Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş Bankasında kredi kartı başvurularında kimlik belgeleri, ehliyet ya da pasaport yeterli olacaktır. Aynı zamanda iş bankası kredi kartı başvurularınızı İşcep mobil uygulaması üzerinden yapabilirsiniz. Daha önce banka müşterisi olanlardan herhangi bir doğrulama talep edilmezken ilk defa iş bankası müşterisi olacak kişilerden bazı kimlik bilgilerinin doldurulması ve başvuru anında gelecek onay sms için giriş talep edilmektedir. Başvuru için belgelerin yeterli olması durumunda sistem cevabı otomatik olarak gösterilmektedir. Sistem içerisinde gelir tespiti yapılamayan kişilerden aşağıdaki şu belgeler istenecektir:

  • ücretli çalışanlar için maaş bordroları ya da e-Devlet SGK dökümü belgesi
  • serbest meslek sahibi için gelir vergisi levha belgesi
  • emekli olanlar için emekli maaşını gösteren belge

İş Bankası Maximum Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş Bankası Kredi Kartı Başvuru adımları oldukça basittir. İş Bankası kart başvurusu için resmi web sitesinde yer alan ” Kredi Kartı Başvuru Takip” sayfası bölümünden kredi kartı başvuru durumunuzu çok kolay bir şekilde takip edebilirsiniz. Referans numarası ile ya da kimlik numaranız ve başvurmuş olduğunuz telefon numarası ile sorgulamayı yapabilirsiniz. Kredi kartı başvurusu genelde 1-2 gün içerisinde, en fazla ise 1 hafta içinde sonuçlanacaktır. Aynı zamanda kredi kartı onaylandıktan sonra başvurunuzu takip eden 2 hafta içerisinde size ulaşacaktır.

 

İş Bankası Maximum Kart Kredi Kartı Kampanyaları

İş Bankası Maximum kart kredi kartı kampanyası sektöre ve markaya göre değişiklik göstermektedir. İnternet harcamalarınızın tümünde, marketlerde ve daha birçok markada harcamalarınızın tümünden para puan ve maxi mil kazanabilirsiniz. Aynı zamanda İş Bankası kredi kart kampanyalarının tümünü takip ederek fatura ödemenizde ve bazı alışverişlerinizde ekstra taksit imkanlarından her zaman yararlanabilişiniz.

İş Bankası Maximum Kart Özellikleri Nelerdir?

İş bankası Maximum kart özellikleri birçok avantajı sebebiyle tercih edilmektedir. Bu avantajlar dünyası kredi kartının kazançlı dünyası ile sizi buluşturmaktadır. Siz de banka müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz. Böylece kampanyalar hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Maximum Kart ile Türkiye çapında sayısı 440.000’i aşan Maximum kart üye işyerinde alışverişlerinizin tümünden MaxiPuan kazanabilir, biriktirdiğiniz Maxi Puanları Maximum üye işyerlerinin tümünde kullanabilirsiniz. Aynı zamanda Maximum üye işyerlerinin çoğunda taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Bu sayede ihtiyaçlarınızın tamamını ertelemeden eşit taksit halinde kolayca geri ödeyebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir