İçerikler

İş Bankası Emekli Promosyonu

 

İş bankası emekli promosyonları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için banka müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz. İş bankası emekli promosyonu ile ilgili bilgiler için yazının devamını okuyabilirsiniz.

İş Bankası Emekli Promosyonu Ne Kadar?

Sigorta emeklileri, emeklilik dönemlerinde  bankacılık işlemlerini daha  kolay ve hızlı gerçekleştirmenin rahatlıklarını İş Bankası dünyası ayrıcalıkları ile güvenle ve kolayca yaşıyor.Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile yapılmış olan  anlaşma üzerine 1 Eylül 2022 tarihi ile 31 Ekim 2022 tarihleri arasında geçerli olan kampanya çerçevesinde ilk emekli maaş ödemeleri için İş Bankasını tercih eden veya mevcut emekli maaşını İş Bankasına taşıyan Sigorta emeklileri Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur)olmak üzere toplamda 7.500 TL’ye varan promosyon ödemesinden yararlanıyor.

 

İş Bankası Emeklilik Promosyonunu Nasıl Alabilirim?

İş Bankası ve uygulanmış olan kampanya dahilinde  emekli promosyon başvurusunda bulunabilirsiniz. Emekli maaşınızı farklı bir bankadan veya PTT aracılığı sayesinde alıyorsanız ve maaş üzerinde hiçbir bloke bulunmuyor ise maaş taşıma ve promosyon başvurusu işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İş Bankası Şubesine  gitmeden İşCep ve İnternet Şubesi maaşınızı taşıma ve promosyonların başvurusu için öncelikle online olarak İşCep sisteminde bulunan başvurular kısmında emekli maaş İşlemleri bulunur ve maaş taşıma ve talimat verme ve Promosyon Başvurusu olarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca iş bankası şubesine gitmeden, e-Devlet üzerinden de banka değişikliği işleminizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Böylece işleminizi e-Devlet internet Şubesi İşCep aracılığıyla ile hiçbir şifreye gerek duymadan da  girişlerinizi yapabilir ve adım adım takip edebilirsiniz.

 

Emekli Maaşımı İş Bankasına Nasıl Taşırım?

Şuanki emekli maaşınızı dilerseniz iş bankası şubelerine dilerseniz de telefon bankacılığı veya iş bankasına online iş cep sistemi üzerinden sizin istirhamımız ve vermiş olduğunuz bilgiler detaylar üzerine aylık maaşlarınızı iş bankasına rahatlıkla ve kolayca taşımış olursunuz.

 

İş Bankası Hesap Açılışı Nasıl Yapılır?

İş bankası müşterisi olmak istiyor ve hesap açmak istiyorsanız sizlere en yakın iş bank şubesine giderek hesap açma işlemi yapmak istiyorum dediğiniz anda sizin isteğimiz doğrultusunda kolayca hesap açma işleminiz yapılmaktadır. Aynı zamanda internet şubeciliğini kullanarakta hesap açabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir