İçerikler

İNG BANK İHTİYAÇ KREDİSİ

İNG BANK İHTİYAÇ KREDİSİ NASIL KULLANILIR? İNG BANK İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARI NEDİR? İNG BANK İHTİYAÇ KREDİSİ LİMİTİ NE KADAR? TÜM SORULARINIZA BU YAZIMIZDA YER VERDİK. İŞTE İNG BANK İHTİYAÇ KREDİSİ İLE İLGİLİ BİLMENİZ GEREKENLER…

İNG BANK uzun yıllardır ülkemizde faaliyet gösteren köklü bankalar arasındadır. Ülkemizde yer alan özel bankalar arasında en büyük sermaye alt yapısına sahip banka Türkiye’nin birçok il ve ilçesinde bulunan Şube ve ATM’leri ile büyük bir müşteri kitlesine hitap etmektedir. Özel Sektör alanında birçok firmanın tercih ettiği İNG BANK

İNG BANK “Bireysel İhtiyaç kredileri” alanında da oldukça geniş kapsamlı hizmetler sunmaktadır. Bireysel İhtiyaç Kredisi faiz oranlarını da Özel bankacılık sistemine göre uygun tutan banka Aylık %1.59 faiz oranı uygularken Müşterilerin KKB notlarına göre de bu oranda değişiklik yapabilmektedir. Findeks notu 1850 üzeri olaran müşteriler için geçerli Faiz oranı Aylık %1.59 olarak belirlenmiştir.

Ayrıca Turuncu Ekstra kampanyası sunan İng Bank 12 aya kadar olan Vadelerde %1.70, 24 aya kadar olan vadelerde %2.15 ve daha uzun vadelerde ise %2.40 Faiz oranı sunmaktadır.

            İNG BANK Bireysel İhtiyaç Kredisine başvuru da bulunmak isteyen banka müşterileri öncelikli olarak banka şubelerinden, Mobil ve İnternet bankacılığı ve İNG BANK ATM’leri üzerinden hızlıca başvurabilirler.

İNG BANK Bireysel İhtiyaç Kredilerine mobilden başvuruda bulunacak banka müşterileri ilk etapta 80.000 TL limitle başvuruda bulunabilir, onaylanan kredilerini anında kullanabilirler. Ayrıca İNG Bank 3 AYA KADAR ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ sunmaktadır.

İNG BANK mevcut müşterileri Mobil Bankacılık üzerinde yer alan “HAZIR KREDİ” sekmesi ile kendilerine tanımlanmış kredi limitlerine de ulaşabilirler.

Örnek bir başvuruyu siz değerli okuyucularımızla paylaşmak gerekirse;

İNG BANK İHTİYAÇ KREDİSİ faiz oranları ve aylık taksit tutarı ile toplam ödeme miktarı tabloda görülmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir