İçerikler

İNG Bank Emekli Promosyonu

İNG bank emekli promosyonu her alanda avantaj sağlayacak önemli bir banka hizmetidir. Promosyon hakkında banka yetkililerimiz size her türlü bilgiyi sağlayacaktır. Promosyon hakkında detaylı bilgi için yazının devamını okuyabilirsiniz.

İNG bank emekli promosyonu ne kadar?

Nakit promosyonu ve avantajlı promosyon fırsatları ile İNG bankta emeklilik bambaşka. Yıllardır çalışma sonucunda  hak etmiş olduğunuz  emekli maaşınızı artık sizler de İNG bankasına taşıyarak maaş tutarına göre herhangi bir ödenek almamak kaydı ile koşulsuz ek 7.000 Türk lirasına varan nakit promosyon hakkını  kazanabilirsiniz. Ayrıca siz emekli yakını arkadaşlarınızı eşinizi dostunuzu getirenler ise toplamda 1.250 Türk lirasına varan promosyon haklarını da kazanmış oluyorsunuz. Böylece sizler de maaşlarınızı kolayca ING banka taşıyın, taşıyın ki nakit promosyon fırsatlarını kaçırmamış olun. Ayrıca her ay almış olduğunuz Maaşı ING bankasına taşıyan emekliler ise tam 3 ay boyunca Turuncu Ekstra avantajlar dünyasından da herhangi bir harcama koşulu olmadan yararlanmaktadır. Emekli maaşını taşıyan bireylere tamamen  %1,69’dan başlayan faiz oranıyla ihtiyaç kredisi de ING bank olarak sunmaktayız. Üstelik, kredi tahsis ücreti olmadan.

ING Bank Emekli Promosyonunu Nasıl Alırım?

01 Mart 2020 tarih sonrasında ING Bank diğer ek promosyonlarından da dahil olmuş, yararlanmış ya da talepte bulunmuş bütün müşteriler için 31 Ağustos 2022 tarihi itibari ile koşulsuz olarak nakit promosyonunu alması durumunda mevcut kampanya ve taleplerini iptal ederek kıstelyevm usulü iade alınacak ve ING bankamıza gelen emeklilerimiz 7.000 TL tutarına varan nakit promosyon hakkına dahil olacaktır.

Emekli Maaşımı İNG Bankasına Nasıl Taşırım?

Siz sevgili emekliler öncelikle şubemize gelmeden önce internet sitesinden e-Devlet üzerinden  de banka değişikliği işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda PTT üzerinden almış olduğunuz şifreniz ile girmiş olduğunuz e-devlet sistemi üzerinden takibe aldığınızda buradaki işlem detay ve  adımları gönül rahatlığıyla takip edilme şansınız vardır. Ya da siz emekli müşterilerimiz ING bank şubelerine giderek de  sadece T.C nüfus cüzdanınızla emekli maaşını ING Bank’a taşıyabilirsiniz.

İNG Bank Hesap Açılışı Nasıl Yapılır?

İNG bank hesap açılışında hesabınızı online internet şubesi başvuru menüsünden ve hesaplar ve vadesiz TL hesap açılış butonunu seçerek hemen açabilirsiniz. Aynı zamanda İNG bankalarımızın sizlere en yakın şubelerine gittiğinizde değerli çalışanlarımız tarafından yardımcı olarak hesap açma işlemlerinizi tamamlamış olurlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir