İçerikler
İhtiyaç Kredisi Limitleri ve Faiz Oranları

İhtiyaç Kredisi Limitleri ve Faiz Oranları

İhtiyaç Kredisi Limitleri her banka tarafından kendi politikaları kapsamında hazırlanan bütçeler ile belirlenir ve müşterilere sunulur. Belirlenen limitler üst limit olarak kabul edilmektedir. Ancak müşteri özelinde limitler değişkenlik gösterebilir. Kamu bankaları ve Özel bankalar olarak iki dalda inceleyecek olursak; Kamu bankaları daha çok kamu çalışanlarını hedef alarak kredi kampanyası oluşturur. İhtiyaç sahibi kamu çalışanlarına özel faiz oranları ve en üst limitten kredi kullandırımı sağlarken, Özel bankalarda daha çok yüksek faiz oranları ve kısıtlanmış limitler uygulanmaktadır. Banka banka bu limitleri sizler için inceledik. İşte ihtiyaç kredisi limitleri ve faiz oranları;

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Limitleri ve Faiz Oranları;

Ziraat bankası ihtiyaç kredisi limitlerinde esnek ve uygun faiz oranları sunmaktadır. Kamu çalışanı ve banka maaş müşterisi olma koşulu ile bazı kampanyalar yürütülüyor olsa da düzenli gelir sahibi herkese kredi veren banka; gerekli şartların sağlanması durumunda mobil başvurularda 100.000 TL’ye kadar kullandırım sağlamaktadır. Kredi faiz oranları ise Aylık %1,69 olarak uygulanmaktadır.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Limitleri ve Faiz Oranları;

Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyaları ile tercih edilen bankalar arasında yer alıyor. Mobil başvurulara 100.000 TL kredi ile karşılık veren banka Aylık %1.91 faiz oranı uygulamaktadır.

Halkbank İhtiyaç Kredisi Limitleri ve Faiz Oranları;

Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyalarına mobil üzerinden  sadece 20.000 TL ile cevap veriyor ancak banka şubelerinde gelire göre bu tutarın 100.000 TL kadar arttırıldığı bilinmektedir. Aylık Faiz oranı olarak ise Halkbank 1.79 olarak uygulanmaktadır.

Yapıkredi İhtiyaç Kredisi Limitleri ve Faiz Oranları;

Özel bankaların arasında en çok kredi kullandırımı yapan Yapı kredi, İhtiyaç kredilerinde de yine bir ilke imza atıyor ve mobil bankacılık üzerinden tam 200.000 TL kredi veriyor. Aylık faiz oranı olarak 3.14 olduğu gelen duyumlar arasında.

Akbank İhtiyaç Kredisi Limitleri ve Faiz Oranları;

Akbank İhtiyaç Kredisi dağıtmaya devam ediyor. Mobil bankacılık üzerinden 200.000 TL borç kapatma kredisi veren banka aynı zamanda 100.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi de vermeye devam ediyor. Aylık Faiz oranı ise %2.02 olarak uygulanmaktadır. Akbank İhtiyaç Kredisi başvurusu için mobil bankacılığı tercih edebilirsiniz.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Limitleri ve Faiz Oranları;

İş bankası İhtiyaç kredilerinde diğer bankalar gibi 100.000 TL limitle işlem yapıyor.  Aylık faiz oranı %2.05 olan bankada mobil ve internet başvuruları ile kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

İNG bankası İhtiyaç Kredisi Limitleri ve Faiz Oranları;

İng bank sektörde hızla büyüyerek yeni bir kampanya ile karşımıza çıktı. 3 ay ertelemeli kredi veren banka aylık %1.64 faiz oranı ile 100.000 TL ihtiyaç kredisi veriyor.

Enpara İhtiyaç Kredisi Limitleri ve Faiz Oranları;

Enpara bireysel müşterileri için ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi, belirli bir Findeks puanına sahip olmak ve düzenli gelir belgesi ile Aylık 1.58 faiz uygulanarak 100.000 TL anında kredi çekilebilmektedir. Enpara hesabı açma konusunda da oldukça hızlı ve kolay çözümler sunulmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir