İçerikler

Halkbank Konut Kredisi Başvuruları

 

Halkbank konut kredisi başvurusu yaparak kolay bir şekilde kredi sahibi olabilirsiniz. Konut almak isteyen ancak bütçesi yetersiz olan her birey bu konu hakkında bilgi sahibi olmak için Halkbank müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilir. Aynı zamanda en yakın şubeye giderek aklındaki soru işaretlerini giderebilir. Ek olarak da yazının devamını okuyup bilgilenebilir.

Halkbank Konut Kredisi Faiz Oranları

Halkbank konut kredisi Bütçenize en uygun vade biçimi ve ödeme yöntemleri sunarak, ev sahibi olmanıza imkan tanıyan kredi türüdür. Sizlere özel avantajlı faiz oranı sunan konut kredisi ile taksit ödemenizi ister aylık eşit taksitler ile isterseniz kendi belirleyeceğiniz tutarlar ile kolayca yapabilirsiniz. Kredi tutarı faiz oranı %1,20 ile 1,29 arasında değişiklik göstermektedir.

Halkbank Konut Kredisi Limitleri Ne Kadar?

Halkbank konut kredisi limiti ihtiyacınıza uygun olarak şekillendirilebilir. Kredinizin azami limiti, gayrimenkul asgari %70’i tamamlanma seviyesi değerleri ile %100 tamamlanabilme durumu için öngörülü olan değer arasındaki fark kadar olmaktadır. Maksimum kredi vadesi tam 120 ay sürmektedir.

Yeni Konut Finansman Kredisi Nedir?

Yeni konut finansman kredisi, konut sahibi olmak isteyen binlerce bireyi konut üstünden tesis edilecek ipotek karşılığında uzun vade konut kredilerinin kullanılmasına dayanılarak ve tüketicilerin konut edinmesini kolaylaştırarak bir finansman yöntemi sağlamaktadır. Konut finansman kredisinin sunduğu uzun vadeli ödeme yöntemleri, düşük taksit seçenekleri yöntemi ile kira öder gibi ev sahibi olmanızı sağlayan bir sistemdir. Bütçenize uygun kar oranı imkanı bulunur. Satış durumuna konu konutların ekspertiz değeri %80’ine kadar konut finansmanından çok kolay bir şekilde yararlanabilirsiniz. Taksit ödemelerinizde belirlediğiniz dönem ve tutarlara göre ödeme yapabilirsiniz. Hayalinizde yer alan eve, uzun vade ve size özel ödeme seçenekleri ile çok kolayca ve kısa sürede sahip olabilirsiniz. Esnek ve kolay ödeme planı ile ödemelerinizi çok kolay gerçekleştirebilirsiniz.

Konut Kredisi Başvuruları Nerden Yapılır?

Konut kredisi başvurusu için internet üzerinden başvuru yapmak oldukça basittir. Aynı zamanda mobil uygulama ve müşteri hizmetleri ile de başvuru yapılabilmektedir. Ek olarak en yakın şubeye de gidebilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir