İçerikler
Gelir Belgesiz Kredi Veren Banka

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar (2022-Güncel Liste)

 

İhtiyaç kredileri belirli kriterlere göre değerlendirilmektedir. Bu kriterlerin en başında ise Gelir belgesi gelir. Düzenli bir gelire sahip olmak ve takipli-icralı borcunuzun olmaması genel anlamda kredi talebinizin olumlu sonuçlanmasına etken sebeplerdendir. Peki Gelir Belgesiz Kredi Çekilebilir Mi? İşte bu sorunun cevabını sizler için araştırdık ve 2022 yılı Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankaları sizler için bu yazımızda derledik…

QNB Finansbank Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi Başvurusu

QNB Finansbank özel bankalar arasında en fazla şube ve ATM ağına sahip olan banka olmasının yanında Mobil bankacılık sektöründe de hızla gelişim göstermiş, müşterilerin mobil bankacılık ayrıcalığı ile kredi ve kredi kartı ürünlerini kullandırmaktadır. 2022 yılında da müşteri ağını genişletmek adına birçok girişimde bulunan banka, Findeks puanının olumlu olması durumunda gelir belgesi talep etmeden kredi onayı veren bankalar arasındadır. Özellikle Ev hanımlarına kredi veren banka, gelir belgesi bulunmayan müşterilerinden bazı durumlarda teminat isteyebilmektedir.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Başvuru adımlarına internet bankacılığı aracılığı ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Akbank Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Gelir Belgesiz İhtiyaç kredisi başvurularınızı Akbank internet bankacılığı aracılığı ile yapabilirsiniz. Akbank sizlerden başvuru esnasında sadece kişisel kimlik bilgileri istemektedir. Yeterli Findeks puanına sahip olan müşterilerin kredilerini anında onaylayan banka, Akbank Hazır limit dahilinde hemen kredinizi kullandırmaktadır.

Enpara Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

Enpara, 2012 yılında hayatımıza girerek masrafsız bankacılık alanında ilk sırada yer almaktadır. QNB Finansbank iştiraki olan banka, mobil bankacılık üzerinden dosya masrafsız, gelir belgesiz anında ihtiyaç kredisi sunmaktadır. Enpara Hesabı açma ile alakalı sorunlarınızı da yine bankanın mobil bankacılık sistemi üzerinden görüntülü görüşme sağlayarak hızlıca çözümleyebilirsiniz. Enpara resmî web sitesi üzerinden de başvurularınızı yapabilirsiniz.

Aktif Bank Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Aktifbank özel bankacılıkta müşteri ayırt etmeyen bankalar arasındadır. Genellikle kredi skoru düşük müşteriler tarafından tercih edilen banka aynı zamanda gelir belgesi olmayanlara da kredi vermektedir. Aktif Bank kredi ödeme ve hesap işlemlerini genellikle PTT üzerinden ve mobil bankacılık üzerinden yürütmektedir. Banka yüksek faiz uygulasa da genellikle istenilen krediyi müşterilerine sunmaktadır.

Yapıkredi Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

Yapıkredi bankası özellikle genç nüfus tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir. Gerek öğrencilere verdiği kredi kartı, gerekse ihtiyaç kredileri ile son dönemlerde gündeme gelen banka, Gelir Belgesi talep etmeden yüksek miktarlarda kredi vermektedir. Bankacılık geçmişine dayalı olarak politikalar uygulayan banka yüksek Findeks puanına sahip müşterilerine 200.000 TL’ye kadar anında ihtiyaç kredisi vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir