İçerikler

Garanti Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bonus kredi kartı, diğer bankaların sunduğu kredi kartlarına göre incelendiğinde daha uygun faiz oranları ve daha fazla kampanya sunuyor. Bu nedenle kredi kartı sahibi olmak isteyen kişiler internet ortamında sık sık “Garanti Bonus Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?” sorusu ile araştırma yapıyorlar.

Garanti Bonus kredi kartı başvurusu yapmak oldukça kolay bir işlemdir. Kişiler özellikle Garanti Bankası müşterisi ise evde oturdukları yerden Garanti Bonus kredi kartı başvurusu yapabilirler. Aynı zamanda kredi kartı başvurularını online olarak takip edebilir, onaylanması durumunda ikamet ettikleri adrese kart teslimi yapılmasını talep edebilirler.

Eğer kişinin Garanti Bankası’nda bir müşteri kaydı bulunmuyorsa, online olarak müşteri olma başvurusu yapabilmektedir. Yakın zamanda dünyadaki iş seyrini değiştiren Covid-19 gibi sorunların ardından bankacılık sistemleri değişikliklere uğramış ve online işlemlere daha fazla ağırlık vermiştir. Garanti BBVA Bankası da bu bankalardan biridir.

Bu değişikliklerin sonucunda neredeyse tüm bankalarda müşteri olmak için online internet siteleri veya mobil uygulamaları üzerinden başvuru yapabilmek kolaylaşmıştır. Müşteri başvurusu otomatik olarak yönlendirmeler neticesinde işleme alınır. Garanti Bonus kredi kartı başvurusu yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Garanti Bonus Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Dijital sözleşmelerin onayıyla birlikte bankalarda şubeye gitmeden müşteri olmak mümkün hale gelir. Garanti Bonus kredi kartı başvurusu yapmak isteyen kişiler, bu avantajdan yararlanarak oturdukları yerden banka müşteri olma başvurusu yapabilir ve kredi kartı başvurusuna geçebilirler.

Aşağıdaki bağlantılar üzerinden mobil cihazların işletim türüne göre Garanti BBVA Mobil uygulamasını indirerek Bonus kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra www.garantibbva.com.tr adresini ziyaret ederek müşteri başvurusu, kredi kartı başvurusu yapmanız da mümkündür.

Garanti Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Google Play Store üzerinde Garanti BBVA Mobil uygulamasını indirmek için tıklayın.
Apple Store üzerinde Garanti BBVA Mobil uygulamasını indirmek için tıklayın.

 Garanti Bonus Kredi Kartı Başvurusu Aşamaları

  1. Öncelikle yukarıdaki bağlantılar üzerinden veya garantibbva.com.tr adresinden Garanti BBVA resmi uygulamasına ve internet sitesine erişebilirsiniz.
  2. Ardından müşteri kaydınız varsa Garanti BBVA hesabınıza giriş yapabilirsiniz.
  3. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra “Başvuru işlemleri” sekmesine tıklamanız gerekecektir.
  4. Burada “Kredi Kartı” seçimi yapmanızın ardından Garanti Bonus kredi kartını görüntülemeniz mümkün hale gelir.
  5. Kart seçimi yapmanızın ardından kart teslim adresinden ekstre kesim ödeme günlerine dek, tercihlerinize göre seçim yapabileceğiniz bir ekran açılacaktır.
  6. Bu ekrandaki gerekli bilgileri doldurduktan sonra başvurunuzu bankaya iletebilirsiniz.
  7. Başvurunuz iletildikten sonra talep ettiğiniz limitle veya banka tarafından uygun görülen limitle birlikte Bonus kredi kartı başvurunuza dair sonuçlar tarafınızla paylaşılır.
  8. Garanti Bonus kredi kartı başvurunuzu gelen SMS ile, uygulamadan, internet sitesinden veya şubelerden takip edebilirsiniz.
  9. Eğer Bonus kredi kartı başvurunuz onaylandıysa, kartınız şubeye veya tercihinize göre ikamet adresinize 1-20 gün içinde banka tarafından ücretsiz olarak teslim edilecektir.
  10. Kartınızı içeren bir zarf özel kargo şirketleri ile birlikte size teslim edilir. Kartınızı teslim aldıktan sonra uygulama üzerinden, şubelerden veya 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri telefon numarası üzerinden şifre belirleme gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir