İçerikler

GARANTİ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ

GARANTİ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ NASIL KULLANILIR? GARANTİ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARI NEDİR? GARANTİ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ LİMİTİ NE KADAR? TÜM SORULARINIZA BU YAZIMIZDA YER VERDİK. İŞTE GARANTİ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ İLE İLGİLİ BİLMENİZ GEREKENLER…

Garanti Bankası uzun yıllardır ülkemizde faaliyet gösteren köklü bankalar arasındadır. Son yıllarda yeni ismi ile Garanti BBVA olarak bilinen banka Türkiye’nin birçok il ve ilçesinde bulunan Şube ve ATM’leri ile büyük bir müşteri kitlesine hitap etmektedir.

Garanti BBVA “ Bireysel İhtiyaç kredileri” alanında da oldukça geniş kapsamlı hizmetler sunmaktadır. Son olarak “ Tüm İhtiyaçlarınız için avantajlı faiz oranları ve bütçenize uygun ödeme seçenekleriyle en özel ihtiyaç kredisi” sloganı ile yola çıkan banka güncel olarak % 2.44 Aylık faiz oranı ve %44,2695 yıllık maliyet oranı ile ihtiyaç kredisi vermektedir.

Garanti BBVA Bireysel İhtiyaç Kredisine başvuru da bulunmak isteyen banka müşterileri öncelikli olarak banka şubelerinden, Mobil ve İnternet bankacılığı ve Garanti BBVA ATM’leri üzerinden hızlıca başvurabilirler.

Garanti BBVA Bireysel İhtiyaç Kredilerine mobilden başvuruda bulunacak banka müşterileri ilk etapta 200.000 TL limitle başvuruda bulunabilir, onaylanan kredilerini anında kullanabilirler.

Örnek bir başvuruyu siz değerli okuyucularımızla paylaşmak gerekirse;

GARANTİ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ faiz oranları ve aylık taksit tutarı ile toplam ödeme miktarı tabloda görülmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir