İçerikler

GARANTİ BANKASI EMEKLİ PROMOSYON KAMPANYASI

GARANTİ BANKASI EMEKLİ PROMOSYONU NE KADAR? GARANTİ BANKASI EMEKLİ PROMOSYONU NASIL ALINIR? GARANTİ BANKASINA EMEKLİ MAAŞIMI NASIL TAŞIRIM? İŞTE BEKLENEN HABERİ SİZLER İÇİN DERLEDİK.

Emekli Maaşı Promosyon haberleri son dönemde sıklıkla karşımıza çıkan haberler arasındadır. Kredilerim.com olarak sizlere Emekli Maaşı Promosyonları ile alakalı haberleri derlerken birçok fırsatı da sunmaktayız.

Garanti Bankası Emekli Maaşlarında dev bir promosyona imza attı. Birçok bankayı geride bırakan rakamları ile emekli maaşı promosyonlarında müşterilerin eşsiz fırsatlar sunmaya çalışan banka son kampanyası ile emekli maaşı alan müşterilerini sevindirdi.

GARANTİ BANKASI EMEKLİ PROMOSYONU NE KADAR?

Garanti bankası emekli maaşını taşıyan müşterilerine 6000 TL’ye kadar nakit para ve 1500 TL değerinde bonus fırsatı sunmaya başladı. Ayrıca Emekli maaşını Garanti bankasından alan tüm emekli maaş müşterilerine, Garanti Bankası Mobil ve İnternet’ten, maaş aldığı Vadesiz TL hesabından yapacağı havale ve hafta içi saat 16:00 ya kadar yapılacak EFT işlemleri ücretsiz sunmaya başladığını açıkladı.

GARANTİ BANKASI EMEKLİ PROMOSYONU NASIL ALINIR?

Garanti bankası olmayan müşterilerinin bankalarına maaşlarını taşıması konusunda kolaylık sağlayan banka, mobil bankacılık üzerinden yapılacak başvurular ile anında vadesiz hesap açılışını gerçekleştirirken, E-devlet üzerinden de maaş taşıma işleminin gerçekleştirilebileceğini açıkladı. Ayrıca Garanti Bankası “Bankamız, 1.500 TL’ye kadar emekli maaşı alanlara 4.000 TL, 1.500-2.500 TL arasında emekli maaşı alanlara 5.000 TL, 2.500 TL ve üstünde maaş alanlara ise 6.000 TL nakit promosyon ödemesi yapacaktır. Emekli promosyon ödemesinden, 3-30 Eylül 2022 tarihleri arasında gelir/aylıklarını üç yıl bankamızdan almayı taahhüt eden müşteriler faydalanabilecektir. Taahhüt süresi promosyon ödemesinin müşterinin hesabına geçmesi ile başlayacaktır.” Şeklinde ödeme açıklamasında da bulundu. Sizlerde Emekli maaşı promosyonu almak için tüm bankaların sunduğu ayrıcalıklara sitemiz üzerinde yer alan Promosyon haberleri kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir