İçerikler

GARANTİ BANKASI 5000 TL SIFIR FAİZLE TAKSİTLİ NAKİT AVANS KAMPANYASI

GARANTİ BANKASI 5000 TL SIFIR FAİZLE NAKİT AVANS NASIL KULLANILIR? GARANTİ BANKASI KREDİ KARTI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR? BU HABERİMİZDE SİZLERE GARANTİ BANKASI ONLİNE BAŞVURUYA ÖZEL KREDİ KARTI KAMPANYASINDAN BAHSEDECEĞİZ….

Garanti Bankası son günlerde yeni kampanyalar ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Kredi kartı kullanımında açık ara lider konumda olan Garanti Bankası Bonus Kart yeni müşterilerine özel Sıfır Faizli Taksitli Nakit Avans kampanyasını duyurdu. İşte Kampanyanın detayları;

Şubesiz Bankacılığın günümüzde hızla yayıldığını varsayarak Garanti Bankası da bu alanda bir yeniliğe imza attı. Mobil uygulama üzerinden ilk defa Garanti Bankası Müşterisi olan kullanıcılarına kredi kartlarının mevcut limitleri üzerinden kullanabilecekleri bir taksitli nakit avans kampanyası sunmaya başladı. Kampanya ile nakit ihtiyacını gidermek isteyen banka müşterileri sosyal platformlarda GARANTİ BANKASI 5000 TL SIFIR FAİZLE NAKİT AVANS NASIL KULLANILIR? Aramalarını iyiden iyiye arttırdı. Peki Nasıl Kullanılır?

 

 

 

Garanti Bankasının Android ve AppStore üzerinde bulunan uygulamasını indirerek “Garanti BBVA Mobil’i indirin ve “Müşteri Olmak İstiyorum” adımına dokunun” Kimlik numaranızı ve cep telefonunuzu girin. Ve Kişisel bilgilerinizi doldurun. Daha sonra müşteri temsilcileri sizinle irtibata geçerek kredi kartı başvurusunu alacaklardır. Onaylanan Kredi kartınız ile birlikte hızlıca taksitli nakit avans kullanabilirsiniz. 5000 TL’ye kadar sıfır faiz uygulanacağı açıklanan kampanyada 6 ay vade uygulanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir