İçerikler

Finansbank Kredi Kartı Borcu Nasıl Taksitlendirilir? Ekstre Taksitlendirme İşlemi Nasıl Yapılır

Finansbank Kredi kartı kullanıcılarının merak ettiği sorular arasında Finansbank Kredi Kartı Borcu Nasıl Taksitlendirilir? ve Finansbank Kredi Kartı Ekstre Taksitlendirme Nasıl Yapılır? Yer alıyor. Sizler için bu soruları araştırdık ve kredi kartı borç yükünüzü azaltacak bu önemli bilgileri sizler için hazırladık.

Finansbank kredi kartları an itibari ile en çok kullanılan kredi kartları arasında yer alıyor. Kredi kartı limitleri konusunda da oldukça esnek davranan banka, borcunu ödemekte zorlanan kullanıcılar içinde taksitlendirme fırsatı sunuyor. Burada önemli olan kredi kartınızın tüm borcunu mu taksitlendirmek istiyorsunuz veya son ay kesilen ekstre tutarınızı mı taksitlendirmek istiyorsunuz? Çünkü Finansbank sizlere bu iki seçeneği de sunuyor.

Finansbank Kredi Kartı Ekstre Taksitlendirme Nasıl Yapılır?

Finansbank diğer bankalar gibi özel taksitlendirme hizmeti sunmaya devam ediyor. Aylık ekstre tutarlarınızı ödemeyecek durumuna gelmeniz durumunda kolayca taksitlendirilebilir ve rahatça ödemenizi sağlayabilirsiniz. Kredi kartı ekstre taksitlendirme işlemi yapmak için öncelikle son aya ait asgari ödeme tutarını ödemeniz gerekmektedir. Asgari tutarın ödenmesinin ardından Mobil bankacılık veya internet bankacılığı üzerinden Kredi Kartları-Ekstre Taksitlendirme seçeneklerini takip ederek size uygun vade farkıyla taksitlendirebilirsiniz. Ekstre taksitlendirme işlemi bitiminin ardından yeniden taksitlendirme şansınızda bulunmaktadır. Ekstre taksit işlemi yapıldığında kredi kartınızda herhangi bir kısıtlama işlemi olmayacaktır.

Finansbank Kredi Kartı Borcu Nasıl Taksitlendirilir?

Finansbank kredi kartlarına olan borçlarınızın taksitlendirilmesi sadece şubelerden ve müşteri temsilcileri aracılığı ile yapılabilmektedir. Kart borcunuzun tamamını belirli faiz oranları ve uygun vade seçenekleri ile taksitlendirebilirsiniz. İşlem sonucunda kart limit kısıdına girebilir ve geçici süre ile kullanıma kapatılabilmektedir. Kredi kartı borcunuzun gecikmeye girmesi durumunda da banka sizlere özel bu teklifleri sunabilmektedir. Kredi kartı ödemelerinin düzenli bir şekilde yapılması sonucunda kredi kartınız tekrar kullanıma açılmaktadır.

Finansbank Kredi Kartı Ekstre Taksitlendirme Nasıl Yapılır?

Finansbank müşterilerine birde öteleme imkanı sunmaktadır. son aya ait kesilen ekstre borcunun ödenemeyecek duruma gelmesi halinde öteleme şansınızda bulunmaktadır. Öteleme işlemi yapmadan önce son aya ait ekstre borcunun asgari ödeme tutarını ödemeniz gerekmektedir. Ardından Mobil bankacılık ve internet bankacılığı üzerinde yer alan Kartı ekstre taksitlendirme ve öteleme sayfasından işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir