İçerikler

Finansbank Kredi Kartı Başvurusu

Finansbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl yapılır?

Finansbank Kredi kartı başvurusu için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. Ayrıca düzenli bir gelir sahip olan herkes kredi kartı başvurusu yapabilir. Başvuru için bazı zorunlu belgeler gerekmektedir Nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport Kredi kartı başvuru formu başvuru evrakları satış temsilcisi tarafından başvuru anında istenilmektedir. Bütün belgeler tamamlandıktan sonra daha önceki kredi/kredi kartı ve diğer bankacılık ödemeleriniz düzenli olması gerekmektedir. Ayrıca bankalardaki toplam borçların gelirinize göre uygun bir seviyede bulunması gerekmektedir. Bu ve bunlara benzer tüm değerlendirme kriterleri bulunmaktadır. Bankamızın yaptığı değerlendirme sonrası başvuru sonucunu olumlu olan her müşteri kredi kartı sahibi olabilir. Kredi kartı başvurularınızı ayrıca Finansbank Mobil bankacılık ve telefon bankacılığı üzerinden yapabilirsiniz. Halen Finansbank müşterisi olan kullanıcılar Mobil bankacılık sistemleri üzerinden saniyeler içerisinde başvuru yaparak kredi kartı sahibi olurken, Finansbank müşterisi olmayan kullanıcılar ise Finansbank internet bankacılığı üzerinden başvuru formunu doldurabilir ve Müşteri temsilcisi ile online görüşme yaparak kredi kartı sahibi olabilirler.

finansbank kredi kartı başvurusu
finansbank kredi kartı başvurusu

Finansbank Kredi Kartı Avantajları nelerdir?

Kredi kartı ile para çekme ve nakit taşıma derdinden kurtulursunuz. Dünyanın her yerinden rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz. QNB Finansbank POS’larından yapılan her alışverişlerde ParaPuan kazanabilirsiniz. Temassız kart özelliği ile, 500 TL’ye kadar olan alışverişlerinizi şifre derdi olmadan hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Visa ve Mastercard amblemlerini gördüğünüz bütün ATM’lerden yine kolaylıkla paranızı çekebilirsiniz. CardFinans Nakit ile 3D Secure (3 Boyutlu Güvenlik) sistemi ile daha güvenli alışveriş yaparsınız. Hesabınızda para olmadığı zaman Ek Hesap’ınızı kullanarak nakit ihtiyaçlarınızı strese girmeden karşılayabilirsiniz. CardFinans nakitlerinizle harcama sonrası harcamanızın miktarına göre ParaPuan hesabınıza eklenmektedir. Finansbank üye işyerlerinde kullanabilirsiniz. Birçok avantajı bulan kredi kartı için çağrı merkezimizden bilgi alabilirsiniz.

Size özel sunulan bankacılık hizmeti günlük yaşantınızı kolaylaştırarak rahatlık sağlamaktadır. Günlük yaşantınızı kolaylaştıracak imtiyaz sayesinde kendinizi özel hissetmenin rahatlığını ve keyfini sürersiniz. Birçok avantajlı bulunan kredi kartların kullanım kolaylığı sağlaması büyük bir avantajdır. Birçok kredi kartı çeşitleri bulunmaktadır. Her kullanıcıya kendine has kredi kartı türü bulunmaktadır. Ayrıca alışverişlerinizde kullanacağınız kart temaslı veya temassız ödeme ile gerçekleştirebilir. Otomatik talimatı ile elektrik doğalgaz telefon İnternet vb. gibi abonelik ödemelerinizi yapabilir ya da otomatik ödeme ile her ay faturalarınız toplu olarak ödenebilir. Ve e-ticaret siteleri üzerinden yapacağınız işlemler ve alışverişler için kullanabilirsiniz. Kredi kartı kolaylığı sayesinde rahat alışveriş yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir