İçerikler

DENİZBANK KREDİ KARTI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR

Denizbank kredi kartı başvuruları başladı, birçok yenilik ile karşınıza çıkan banka şimdi de kredi kartı başvuruları ile gündeme geldi. Bu yazımızda sizlere denizbank kredi kartı başvuruları hakkında bilgileri derledik.

Denizbank bireysel müşteriler tarafından oldukça tercih edilen özel bankalar arasındadır. Ülkemizde özel sektör çalışanları tarafından maaş bankası olarak tercih edilen banka, avantajlı kredi kartı ürünleri ile müşteri memnuniyetini ön planda tutamaktadır. Kredi kartlarında para puan ve taksit seçeneklerinde büyük avantaj sunan banka “Güvenli Alışveriş” sloganı ile ön plana çıkmayı başaran ender bankalar arasındadır. Kredi kartı limitlerinde de esnek davranan banka gelir durumuna göre limit dağılımı yapmaktadır. Denizbank, mobil bankacılık alanında gelişmeler göstermiş ve dijital dünyaya ayak uydurmayı başarmıştır. Kredi kartı başvurularını da öncelikle mobil bankacılık üzerinden alan banka aynı zamanda internet bankacılığı, banka şubeleri, Telefon ve SMS bankacılığı üzerinden de gerçekleştirmektedir.

Denizbank Mobil Bankacılık ile Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank Bonus Kredi kartlarına saniyeler içerisinde sahip olmak için en çok tercih edilen başvuru kanalı Mobil Bankacılıktır. Denizbank mobil bankacılık uygulamalarına Google play ve Apple Store marketleri üzerinden indirebilir ve Denizbank’ın avantajlı dünyasına katılabilirsiniz. Kredi kartı başvurularınızı indirmiş olduğunuz uygulama üzerinden Müşteri Ol sekmesini tıklayarak anında yapabilir, mevcut Denizbank müşterisiyseniz Denizbank kullanıcı şifreniz ile giriş yaparak başvuru adımlarını takip edebilirsiniz. Denizbank banka politikaları gereği gerekli incelemeyi saniyeler içerisinde yaparak sizlere kartınızı online olarak teslim etmektedir. Onaylanan kredi kartınızı anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Denizbank İnternet Bankacılığı ile Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank’ın resmî web sitesi olan Denizbank.com adresi üzerinden İnternet Bankacılığı sekmesine tıklayarak açılacak ekrandan işleminize devam edebilirsiniz. Denizbank müşterisi olmak için Kullanıcı oluştur butonunu kullanabilir, devam eden bir hesabınız var ise giriş yaparak kredi kartı adımlarından başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri kaydı yapmadan başvuru yapmak isteyen kullanıcılar Denizbank.com üzerinde yer alan Kredi Kartı kategorisinden istedikleri kredi kartına anından başvuru yapabilmektedirler. Mevcut Denizbank müşterilerinin başvurularının onaylanması durumunda kredi kartlarını anında kullanmaya başlayabilir, İnternet bankacılığı üzerinde yer alan Kredi Kartlarım sekmesi üzerinden kart bilgilerine ulaşabilmektedirler.

Denizbank Telefon Bankacılığı ile Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank kredi kartı başvurularını birçok kanal üzerinden almaktadır. Başvuru yapmak isteyen kullanıcılar oturdukları yerden kredi kartı sahip olmak için Denizbank Müşteri Hizmetlerini arayarak da başvuru yapabilmektedir. Denizbank Müşteri iletişim hattı olan 0850 222 0 800 numaralı telefon üzerinden saniyeler içerisinde kredi kartı başvurusu yapabilir, onaylanan kartınızın adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. Kredi kartınızın onaylanması durumunda adınıza oluşturulacak kullanıcı bilgileri ile Mobil bankacılık ve İnternet bankacılığı kanallarından kredi kartınızı anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Denizbank Şubeleri ile Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ülkemizde hemen her ilde şubesi bulunan Denizbank, Kredi kartı başvurularını şubeler aracılığı ile de almaktadır. Başvurularını şubeden yapacak kullanıcıların Kimlik belgesi ve Gelir belgesi ibrazı zorunlu olduğunu unutmamaları gerekmektedir. Şube aracılığı ile yapılan başvurularda onay alınması durumunda kredi kartınız anında teslim edilmekte ve belirlenen limit dahilinde kullanıma açılmaktadır.

Denizbank SMS ile Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank kredi kartı başvurularında bir yenilik yaparak SMS ile başvuru sürecini de başlatmış bulunmakta, hemen kredi kartı başvurusu yapmak isteyen kullanıcılar KKART boşluk Kimlik numarası boşluk doğum tarihinizi (Yıl/ay/gün) yazarak 3280’e SMS gönderebilir, Ön onay alan kart başvuruları sonucunda müşteri temsilcisinin sizlerle iletişime geçmesini bekleyebilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir