İçerikler

AKBANK MOBİL HOŞGELDİN KREDİSİ – 15.000 TL KREDİ %0.99 FAİZ ORANI

AKBANK HOŞGELDİN KREDİSİ NEDİR? AKBANK MOBİLDEN KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR? AKBANK YENİ MÜŞTERİLERE ÖZEL KREDİ NASIL ALINIR? AKBANK’TAN DÜŞÜK FAİZLE KREDİ NASIL ALINIR? BU YAZIMIZDA BAHSEDECEĞİMİZ KONULARA GÖZ ATMAK İSTERMİSİNİZ….

AKBANK özel bankacılık sektöründe hızla büyüyen ve her geçen gün müşteri portföyünü arttıran bankalar arasında yer almaktadır. Geniş Şube ve ATM hizmetlerinin yanında Mobil bankacılık alanında da günümüz bankaları arasında ön planda yer almaktadır. Müşteri portföyünü genişletmek amacı ile son dönemde kampanyalar yapan Akbank şimdi de karşımıza Akbank Mobil Hoşgeldin Kredisi ile karşımızda !!!

 

AKBANK HOŞGELDİN KREDİSİ NEDİR?

Akbank internet sitesinden duyurduğu haber ile ilk defa mobil bankacılık üzerinden müşterisi olacak vatandaşlarımıza bir defaya mahsus olarak düşük faizle kredi vereceğini bildirdi. Aylık %0.99 faiz oranı ile 15.000 TL kredi vereceğini bildiren AKBANK, banka politikaları gereği uygun göreceği kişileri tercih edecek.

AKBANK MOBİLDEN KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

AKBANK Mobil üzerinden kredi başvurusu yapmak için öncelikle Mobil uygulamasını Google Play veya AppStore marketler üzerinden indirmiş olmanız gerekmektedir. Daha önceden Akbank Müşterisi olan kullanıcılar Akbank Mobil uygulamasına giriş yaparak Nakit İhtiyaçlarım kısmından başvurabilir veya daha önceden kendilerine tanımlanmış olan Hazır Kredi miktarını anından kullanabilir. Ancak daha önceden Akbank müşterisi olmayan kullanıcılar öncelikle “Akbanklı Ol” sekmesine tıklayarak kişisel bilgilerini doldurmalı ve ardından Akbank Müşteri hizmetlerinin kendisi ile bağlantıya geçmesini beklemelidir. Bu işlemleri yapan Akbank Müşterileri hızlıca mobil bankacılık uygulamasına giriş yaparak kendilerine tanımlanmış kredilerini kullanabilirler.

 

AKBANK YENİ MÜŞTERİLERE ÖZEL KREDİ NASIL ALINIR?

Akbank müşterisi olmayan kullanıcılar öncelikle “Akbanklı Ol” sekmesine tıklayarak kişisel bilgilerini doldurmalı ve ardından Akbank Müşteri hizmetlerinin kendisi ile bağlantıya geçmesini beklemelidir. Akbank müşteri kabulünden sonra isterlerse Mobil Bankacılık üzerinden Sizin İçin hazırlanmış kampanyalardan 15.000 TL Aylık %0.99 faiz oranı ile kredi sekmesine tıklayarak hazır kredinizi kullanabilirsiniz.

AKBANK’TAN DÜŞÜK FAİZLE KREDİ NASIL ALINIR?

Akbank’dan yeni bir müjde daha yayımlandı. Akbank ilk defa müşterisi olacak kullanıcılarına güncel faiz oranları üzerinden indirim yaparak kredi kullandıracağını duyurdu.  Akbank Mobil bankacılık üzerinden Müşterisi olan yeni akbanklılar kampanyalar sekmesinden Aylık %99 faiz oranı ile kredilerini kullanabilecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir