İçerikler

AKBANK EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONUNU GÜNCELLEDİ – AKBANK 7500 TL ÖDEME PROMOSYON ÖDEMESİ YAPACAK

AKBANK EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU NE KADAR? AKBANK EMEKLİ PROMOSYONU NASIL ALINIR? AKBANK NAKİT PROMOSYON İÇİN NEREDEN BAŞVURU YAPILIR? EN YÜKSEK EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU NE KADAR? İŞTE BU SORULARA YANIT ARIYORSANIZ TÜM CEVAPLAR YAZIMIZDA…

AKBANK bu günlerde kampanyalar ile gündeme gelmeye devam ediyor. Banka politikasının son dönemde müşteri kazanmaya yönelik olması birbirinden eşsiz fırsatlar ile karşımıza çıkıyor. Son yapılan açıklama ise Emeklilerin yüzünü güldürecek türden oldu. Emekli Maaş Promosyon Haberleri içerisinde boğulan vatandaşlarımız en doğru cevabı arar oldular.

Emekliler tarafından tercih edilen bankalar arasında olan Akbank, son yayınladığı promosyon haberleri ile yine kapısında kuyruk oluşturmayı başardı. Peki güncel rakamlar nasıl açıklandı?

AKBANK EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU NE KADAR?

Akbank internet sitesi ve sosyal medya mecraları üzerinden yaptığı duyuru ile SGK Emekli maaşları promosyon ödemelerinde güncelleme yaptığını ve devam eden sözleşmelerde de yenileme yapılacağını duyurdu. İsteyen her emekli anında Akbank’a maaşını taşıyarak 7000 TL Nakit para ve 500 TL Chip para kazanabilir. Toplamda 7500 TL nakit para vaad eden Banka ayrıca maaş tutarlarına göre rakamların değiştiğini de bildiriyor.

Tabloda Maaş tutarınıza göre alabileceğiniz promosyon ödemelerini görebilirsiniz.

AKBANK EMEKLİ PROMOSYONU NASIL ALINIR?

Akbank son yaptığı promosyon haberinden sonra birçok emekli ve emekli adayı bu promosyonu nasıl alacağını araştırır hale geldi. Sizler için bu yazımızda gerekli araştırmaları yaparak bilgilendirme sunacağız. Öncelikle mevcut emekli maaşı aldığınız banka ile promosyon sözleşmesini fes etmeniz ve iade etmeniz gereken tutarı ödemeniz gerekmektedir. Akabinde yapılacak olan işlem ise bir Akbank hesabı açmak. Akbank hesabınızı isterseniz şubelerden , isterseniz de Mobil bankacılık üzerinden açabilirsiniz. Daha sonra ister şubeden isterseniz de E devlet aracılığı ile anında maaşınızı taşıyarak Akbank’dan Emekli Promosyon ücretinizi alabilirsiniz. Aşağıda bulunan görselde Akbank tarafından hazırlanan adımları takip edebilirsiniz.

 

Emekli Sandığından Yeni Emekli olacaklar ise Akbank’dan promosyon ve maaş ödemelerini almak için çalıştığı kurum mutemedine Akbank’dan maaş almak istediğini belirtmesi yeterli olacaktır.

SSK ve Bağkur Emekli adayları ise E-devlet üzerinden veya il ilçe SGK müdürlüklerinden başvuru esnasında banka seçimi yapabilirler.

 

AKBANK NAKİT PROMOSYON İÇİN NEREDEN BAŞVURU YAPILIR?

Akbank Emekli müşterileri için hizmeti dijital yollarla da verebiliyor. Emekli maaşı promosyon sözleşmelerini ve maaş taşıma işlemlerinizi Banka şubelerinden kimlik belgeniz ile yapabildiğiniz gibi Akbank Mobil bankacılık ve E Devlet üzerinden de hızlı ve kolayca yapabilirsiniz.

 

EN YÜKSEK EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU NE KADAR?

Tüm bankalar peş peşe promosyon haberleri yayınlamaya devam ederken akılarda ki tek soru ise en yüksek promosyonun ne kadar olduğu. Bu sorunun cevabı her an değişebilir ancak bu yazının yazıldığı an itibari ile en yüksek promosyon ödemesini TEB bankasının verdiği açıklandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir