İçerikler

AKBANK AXESS KREDİ KARTI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR

Kredi kartı, hayatımızın her anında yanımızda bulundurduğumuz ve kullanımı oldukça yaygınlaşmış banka kartlarıdır. Kullanım ve ödeme kolaylığı sağlayan banka kartı, mevcut limitler dahilinde kullanılabilmektedir. Müşteri bazlı oluşturulan limitler dahilinde kredi kartı ile taksitli harcama yapabilir, nakit ve taksitli nakit avans kullanılabilir veya fatura ödemelerinde kullanılabilmektedir.

Özel bankacılık sektöründe son günlerde Kredi kartı kampanyaları hızla artmış ve yeni müşteri kazanmak amacı ile birçok banka kredi kartı dağıtımına yönelmiştir. Konumuzun başlığında da belirtildiği gibi Akbank’ta Axess kartı ile yeni kampanyalar duyurarak kredi kartı başvurularında öne çıkmayı başarmıştır. Birçok yeni kampanya ile karşımıza çıkan Axess kart kullanıcılarına kredi kartı üzerinden “Anında Kredi”, “Havale ve EFT”, “SMS Kredi”, “Peşin Alışverişleri Taksitlendirme” ve “Borç Erteleme” imkânı sunmaktadır. Peki Akbank Axess kredi kartı başvuruları nasıl yapılır ve avantajları nelerdir;

AKBANK AXESS KREDİ KARTI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Akbank; Özel bankalar arasında en yaygın kullanıma sahip bankalar arasındadır. Gerek şube sayısı gerekse ATM olanakları ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmanın yanı sıra dijital bankacılık alanında da kendisini geliştirerek tüm işlemlerin yapılabildiği bir mecra haline gelmiştir. Axess Kredi kartı başvuruları da günümüz koşullarında en çok Mobil Bankacılık üzerinden yapılmakta ve kullanılmaktadır. Aynı zamanda İnternet bankacılığı, telefon bankacılığı ve banka şubelerinden de kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Akbank Mobil ile Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi Kartı başvurunuzu Google Play ve Apple Market üzerinden indirebileceğiniz Akbank Mobil uygulaması üzerinden anında kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Hali hazırda Akbank müşterisi olanlar şifre ile giriş yaparak sadece bir tıklama ile başvuru yapabilirken Akbank müşterisi olamayan kullanıcıların kimlik bilgilerini doldurması ve telefon onayını yapmaları gerekmektedir. Ardından müşteri temsilcisi ile yapılacak görüşme sonrasında kesin başvuru oluşmaktadır. Akbank Kredi kartı başvurunuzu belirli banka politikaları kapsamında değerlendirerek nihai karara bağlar ya da sizlerden bazı evraklar talep edebilir. Gelir belgenizin bulunması ve takipli banka borcunuzun bulunmaması gerekmektedir.

Akbank İnternet Bankacılığı ile Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank Axess kredi kartı sahibi olmak isteyen kullanıcılar Akbank.com üzerinden de kredi kartı başvurusu yapabilir ve Akbank’ın avantajlı kartına sahip olabilirler. Akbank.com üzerinde yer alan başvurusu formunun eksiksiz doldurulması ve telefon onayının yapılması halinde banka ilgili başvuruya dakikalar içerisinde cevap vermekte ve kurye aracılığı ile kartınızı teslim etmektedir. İnternet bankacılığı üzerinden yapılan başvurularda kimlik onayı şartı aranmaktadır. Kimlik onayınızı NFC ile yeni kimlik kartınız ile yapabileceği gibi banka yetkilileri ile telefon görüşmesi sonucunda da yapabilmektedir. Bankanın sizden ek belge talep etme hakkı olduğunu da bilmenizde fayda var. Gelir belgenizin ispatlanabilir olması gerekmektedir.

Akbank Şubeleri ile Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank yaygın şube portföyü ile kredi kartı başvurularını almaktadır. Şube aracılığı ile başvuru yapmak isteyen kullanıcılar “Kimlik belgesi” ve “Gelir Belgesi” ibraz etmek zorundadır. Şube aracılığı ile yapılacak başvuruların olumlu sonuçlanması halinde anında kredi kartınızı teslim alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Akbank Telefon Bankacılı ile Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank ödüllü Müşteri hizmetleri ile kredi kartı başvurularında kullanıcılarına büyük kolaylık sağlıyor. Telefon üzerinden görüşme yaparak başvuruda bulunmak isteyen kullanıcılar 7 Gün 24 Saat Akbank Müşteri hizmetlerine ait olan 444 25 25 numaralı telefon hattından ulaşılabilmektedir. Olumlu sonuçlanan başvurularda Müşteri temsilcisine bildirdiğiniz adresinize kurye aracılığı ile kredi kartınız teslim edilecektir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir